Duch Święty tym potężniej zaznaczy swe działanie w dziejach świata im częściej, goręcej i bardziej publicznie będzie wzywany.
św. Arnold Janssen

Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa

Spotkania i rekolekcje

Informacje o spotkaniach, dniach skupienia....

Umiłowana Rodzino Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa!

Od pierwszej niedzieli Adwentu rozpoczęliśmy XIX rok trwania w modlitewnym czuwaniu Dzieła Nieustannej Nowenny z nowym trzyletnim programem duszpasterskim dla Kościoła katolickiego w Polsce pod hasłem Eucharystia daje życie, a rozpoczęty rok liturgiczny przebiega pod hasłem „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.

Czytaj więcej...

Umiłowani w Chrystusie Koordynatorzy i Członkowie DNNUJ

Pierwszą Niedzielą Adwentu rozpoczynamy XIX rok trwania w modlitewnym czuwaniu Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa oraz nowy rok liturgiczny pod hasłem „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. Dla nas będzie to czas nieustannej modlitwy do Ducha Świętego i częstszej adoracji Najświętszego Sakramentu, wspierając wszystkie dzieła Kościoła, szczególnie w naszej diecezji.

W tym roku z racji panującej pandemii inauguracja DNNUJ wyjątkowo odbywać się będzie w każdej parafii, w sobotę 28 listopada 2020 r., przed I Niedzielą Adwentu.

Czytaj więcej...

Pokamedulski Klasztor w Wigrach - sobota – 26 września 2020r.

 9.30 - Rozpoczęcie. Modlitwa różańcowa (w kościele)

10. 00 - Konferencja I (Duża Galeria Domu Królewskiego)

11.00 - Przerwa

11.30 - Konferencja II (Duża Galeria Domu Królewskiego)

12.45 - Koronka do Ducha Świętego (w kościele)

13.00 - Msza święta

14.00 - Obiad i zakończenie

Czcigodni Kapłani, Umiłowani w Chrystusie Koordynatorzy i Członkowie DNNUJ

Zgodnie z Dekretem Ks. Bpa Jerzego Mazura z dnia 14 marca 2020 r. z powodu wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i ze względu na obowiązujące wraz z nim przepisy prawa państwowego jesteśmy w tym wyjątkowym czasie zobligowani do dostosowania naszego życia religijnego do zaleceń władz świeckich. Wprowadzone regulacje prawne mają na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa poprzez ograniczenie kontaktów między obywatelami.

Czytaj więcej...

Myśli wybrane

Doskonałość polega na tym, by pełnić wolę Boga, by być tym, czym On chce nas mieć.
św. Teresa od Dzieciątka Jezus A 2v

Z galerii